Yararlı Discord Botları

Furkan

Genel Yönetim
  Yönetici
  Moderatör
  Oyuncu
Mesajlar
52
Beğeni
7
Minvoy.png

En Yararlı Discord Botları
Merhaba, bu konumda sizlere en yararlı Discord botlarını göstereceğim.

Discord Botu Nedir
Discord botu, Discord'da sunucunuzu düzenlemeye ve güzelleştirmeye yarar.

1. MEE6
mee6.png


MEE6, gördüğüm en iyi ve en kullanışlı botlardan biri. Önceden sadece İngilizce dil seçeneği mevcuttu. Türkçe, Almanca, İspanyolca gibi diller de eklenerek daha kullanışlı bir hâle getirilmiş. Küfür filtresi, reklam filtresi, özel komutlar, seviye ve daha birçok özelliği bulunmakta. Ayrıca küfür ve reklam filtresine istediğiniz kelimeleri ekleyebiliyorsunuz. Saydığım özellikleri, botun sitesinden ayarlayabilirsiniz. Sitesine ulaşmak için tıkla..

2. Kabal's
kabals.png

Kabal's tamamen Türkçe bir bot. Seviye, reklam engel, küfür engel gibi özelliklerinin yanı sıra müzik özelliği de bulunmakta. Ayrıca tepki rol özelliği de bulunuyor. Sitesine ulaşmak için tıkla.

3. Techno Bot
technobot.png

@TechnoEren tarafından geliştirilen bir Türkçe bot. Diğer botlardan ayrı olarak davet takip sistemi ve canlı istatistik gibi özellikleri de bulunuyor. Kabal's gibi tepki rol özelliğine de sahiptir. Sitesine ulaşmak için tıkla.

4. Simsek Bot
simsekbot.png


Üstteki botlar gibi özelliklere sahip Türkçe bir bot. Türkçe dilinin yanında İngilizce dil seçeneği de bulunuyor. Sitesine ulaşmak için tıkla.
 

Son düzenleme:


Üst